Κουτσούκη Αναστασία (Νταίζη) – Δήμος Δράμας – Δημοτικές εκλογές 2023
Κουτσούκη Αναστασία (Νταίζη)
Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος Δήμου Δράμας
Project για τη Δράμα
Δημοτικές Εκλογές 2023
![Dsc01597 Dsc01597](http://projectdrama2020.gr/wp-content/uploads/2022/11/Dsc01597.jpg)
Γεννήθηκε στη Δράμα το 1966 ,οπου διαμένει μεχρι και σήμερα. Πηρε το πτυχίο της, από την νοσηλευτική σχολη το 1986.
Πριν τον επίσημο διορισμό της στο Γενικό Νοσοκομείο Δράμας,εχει εργαστεί στο θεραπευτήριο χρόνιων παθήσεων ως νοσηλεύτρια. Στην πορεία της συμμετείχε εθελοντικά ως συνοδός των παιδιών με ειδικές ικανότητές, στους παραολυμπιακους αγώνες που έγιναν στην Αθήνα το 1988. Στη συνέχεια διορίζεται στο Γενικό Νοσοκομείο Δράμας,οπου εργάζεται μέχρι σήμερα.
Υπήρξε υποψήφια του Υπηρεσιακού Συμβουλίου του Γενικού Νοσοκομείου Δράμας. Εκτέλεσε καθήκοντα εκπροσώπου στο σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του 12ου και του 16ου Δημοτικού σχολείου Δράμας. Συμμετείχε με επιτυχία σε θεατρικη και χορωδιακή ομάδα στην πολη μας.
Ειναι παντρεμένη και μητέρα δύο κοριτσιών,της Δέσποινας Ζαχαροπούλου 23 ετών και της Ευαγγελίας Ζαχαροπούλου 17 ετων .
![56310255_597612364039785_7108999030474014720_n 56310255_597612364039785_7108999030474014720_n](https://projectdrama2020.gr/wp-content/uploads/bb-plugin/cache/56310255_597612364039785_7108999030474014720_n-portrait-0db4fb3ee653e6977a408bc57e5c9f9e-5ca6671e72b30.jpg)
![56742601_2297269993884498_5261974892022071296_n 56742601_2297269993884498_5261974892022071296_n](https://projectdrama2020.gr/wp-content/uploads/bb-plugin/cache/56742601_2297269993884498_5261974892022071296_n-portrait-452c61fbc3caa916568ebba05df1b5cf-5ca667e6d038e.jpg)
![56453050_2352980838320218_919343668173733888_n 56453050_2352980838320218_919343668173733888_n](https://projectdrama2020.gr/wp-content/uploads/bb-plugin/cache/56453050_2352980838320218_919343668173733888_n-portrait-6d25865a398cfa6a4c79cbe2e06cf77c-5ca6700def6b7.jpg)
![56649262_532250143848696_3181515093439414272_n 56649262_532250143848696_3181515093439414272_n](https://projectdrama2020.gr/wp-content/uploads/bb-plugin/cache/56649262_532250143848696_3181515093439414272_n-portrait-8ddc54395e0dbae6fe209d612a37d4cb-5ca67018874fb.jpg)
![Image1 Image1](http://projectdrama2020.gr/wp-content/uploads/2019/04/Image1-775x1024.jpg)
![57226363_792934927742718_1623322205653827584_n 57226363_792934927742718_1623322205653827584_n](http://projectdrama2020.gr/wp-content/uploads/2019/04/57226363_792934927742718_1623322205653827584_n.jpg)