Μαρία Βαμβακίδου – Παραίτηση από μέλος της Συντονιστικής επιτροπής
![](https://projectdrama2020.gr/wp-content/uploads/2022/11/Project-TV-1-1-375x210.jpg)
Έπειτα από την ανακοίνωση της υποψηφιότητας του μέλους της Συντονιστικής Επιτροπής του Project Μαρίας Βαμβακίδου ως βουλευτή με το ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ για τις επερχόμενες εθνικές εκλογές, η κυρία Βαμβακίδου έθεσε την παραίτησή της στην πρόεδρο της ΣΕ, Θεοδώρα Κατρανίτσα. Η παραίτησή της έγινε αποδεκτή.
Ευχόμαστε στην Μαρία Βαμβακίδου καλή επιτυχία στο επόμενο πολιτικό της βήμα.
Please follow and like us: